Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Choďte s dobou

Všimli ste si niekedy, ako často sa naozaj menia trendy? Nikdy vo svojom živote som https://itunes.apple.com/sk/app/%25C4%258Do-ja-viem/id847476247%3Fmt%3D8 si to nevšimla, ale poslednú dobu skutočne často registrujem to, ako sa všetko okolo mňa mení. Keď je človek mladý, veľmi ľahko sa prispôsobuje veciam navôkol. Ako však starneme, všímame si, že nám veľmi veľa vecí nevyhovuje. Pretože, a niet sa čomu čudovať, stále chceme zostať verní tomu, čo poznáme. Moja starká mi povedala, že keď prišli do módy kanvice, odmietala si ju kúpiť. Myslela si, že bude celý život hriať vodu na sporáku a nebude jej to prekážať. To isté prišlo napríklad aj s umývačkou riadu. Jednoducho ide doba dopredu a musíme aj my.

posuvné dveře

Aj keď ešte nemám veľmi veľa rokov, uvedomujem si, že doba nestojí a ja sa musím hýbať s ňou.

Preto som sa rozhodla, že sa nebudem príliš stresovať a zaoberať tým, čo je zle a čo by malo byť inak. No napriek tomu som nechcela každý mesiac meniť šatník a každý rok prerábať svoj domov. Na druhej strane, nie je veľkou prekážkou skúsiť aj niečo nové, napríklad aj vtedy, keď sa to týka už spomínaného prerábania domova. Chcela som mať doma niečo moderné, niečo, čo by odpovedalo dnešnej dobe. Ale čo také by to malo byť?

Doba ide ďalej a ďalej a my všetci by sme sa mali hýbať s ňou. Nestojme a netočme sa v kruhu.

staré dveře

Nepotrebovala som, aby bolo všetko tip-top zariadené, no chcela som, aby to nejako vyzeralo. Našťastie, mala som okolo seba mladých ľudí, ktorí mi poradili, čo by som si mohla zvoliť a čo by mi mohlo môj domov krásne zvýrazniť. Poradili mi sklenené dvere posuvné, pretože napriek všetkému je práve toto klasika, ktorá naozaj nezostarne. Uvidíte, že sa vám to bude páčiť, pretože ja som z toho bola naozaj nadšená. Myslím si, že každý v mojom veku bude nadšený tiež. Viem, že som urobila dobre, keď som si zvolila takýto prvok v mojom domove. A premýšľam nad tým, že sa posuniem ešte ďalej.

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén