Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Konopná masť pomáha a je legálna

Stále viac ľudí spoznáva pozitívne účinky konopnej masti doslova na vlastnej koži. Napriek tomu je daná téma ešte stále pomerne tabu a tieto produkty nie sú samozrejmosťou, resp. nie každého napadne, aby si takúto masť kúpil. Pretože veľa ľudí možno ešte poriadne nevedia, pre koho a na čo má konopná masť blahodarné účinky. Pozrime sa teda na to.

Tých liečivých a pozitívnych účinkov na ľudské telo majú konopné masti a oleje viacej. Odporúčajú sa aplikovať napríklad pri kožných problémoch, ale aj pri bolestiach kĺbov a svalov, kŕčových žilách či hemeroidoch. Tiež sú účinné v prípade, ak chcete dopriať svojej pleti zdravší a mladší vzhľad (účinne redukujú vrásky, dodávajú pleti zdravšiu farbu a pružnosť).

Marihuana, obloha

Konopné masti sú zložené z konopného oleja, ktorý sa skladá z extraktu konopných semien. A práve tieto konopné semienka sú bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a mastných kyselín omega 3 a omega 6. Pri výrobe a spracovaní sa k primárnym cieľom radí tiež dostať do masti dostatok účinnej látky kanabidiol (CBD). Všetky obsiahnuté látky sú efektívne hlavne na liečbu kožných ochorení, na omladenie pleti, ale aj na tíšenie bolestí a zápalov.

Prírodná marihuana

Je to legálne a „nezhúlim“ sa z toho?

  • Buďme úprimní- pri pojme kanape resp. cannabis si väčšinou predstavíme drogy. Teda fakt, že napríklad fajčenie cannabisu ovplyvňuje našu psychiku. Veď v neposlednom rade je predsa držanie a fajčenie „trávy“ nelegálne. Napriek tomu existujú legálne a liečivé konopné výrobky, ktoré bez problémov kúpite cez eshop. Najčastejšie práve konopnú masť a to z dôvodu, že tieto produkty majú obsah THC pod 0,3 %, sú preto plne legálne a neškodia. Práve vysoký obsah THC je dôvodom, prečo je „tráva“ zakázaná, čo ale neplatí pre tieto konopné produkty, ktoré obsahujú minimum alebo žiadne THC. Naopak obsahujú CBD, ktoré zmierňuje bolesť.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén