Mobilný obytný domček

Mnoho ľudí, ktorí žijú vo veľkých rušných mestách sníva o tom, že raz za čas z tohto neutíchajúceho ruchu vypadnú na vidiek, kde si užijú pokoj a prírodu. Niektorí ľudia majú na tento účel svoje víkendové domy alebo chaty so záhradkami, kde zároveň pestujú ovocie a zeleninu, na ktorú v meste na balkóne nemajú priestor. S neustále sa zvyšujúci cenami nehnuteľností je však dnes už aj vidiecky domček či drevenú chatu kúpiť za prijateľnú cenu celkom problém. Nie každý si totiž to môže dovoliť takúto drahú kúpu a ani zobrať si pôžičku. Pokiaľ, ale hľadáte cenovo dostupné riešenie ohľadom toho, kde by ste mohli tráviť víkendové pobyty mimo mesta, namiesto kúpy drahej chaty si môžete kúpiť dostupnejší mobilný obytný domček.

sadenie zeleniny

Mnohé takéto domčeky sa dnes predávajú aj plno vybavené, takže v nich nájdete kompletne všetko, čo je k niekoľkodňovému pobytu nevyhnutné. Navyše výhodou je, že nemusíte čakať dlhé mesiace, kým sa takýto domček postaví, pretože mnohé sa predávajú už zhotovené. Aj v prípade, ak vybraný mobilný dom ešte nie je zhotovený, jeho výroba trvá zväčša iba pár dní, resp. pár týždňov. Taktiež sa nemusíte trápiť ani tým, akým spôsobom ho na vybranú adresu dopravíte, pretože väčšina predajcov mobilných obydlí zabezpečuje rovnako aj ich dovoz. Pre bežnú rodinu s deťmi vám postačí napríklad model mobilného domu Ascot TW 77 EuroMobilné domy, ktorý je ideálne veľký pre minimálne štyroch ľudí.

mobilné bývanie

Vo vnútri tohto domčeku sa nachádzajú dve oddelené spálne, takže súkromie budú mať rodičia a taktiež aj deti. Obývacia časť s veľkou sedačkou zase skvele poslúži ako nocľah pre prípadných návštevníkov alebo ostatných členov rodiny. Kuchynský kútik zahŕňa miesto s jedálenským stolom a stoličkami a kuchynskú linku, ktorej súčasťou je i drez na umývanie riadov, plynový varič a priestor pre chladničku. Sociálne zariadenie je rozdelené na dve časti, pričom v jednej je toaleta a druhá obsahuje sprchovací kút s umývadlom. V prípade potreby odloženia náhradnej posteľnej bielizne, oblečenia alebo zásob potravín a iných vecí je v celom domčeku k dispozícií taktiež aj niekoľko skríň a iných úložných priestorov.

About the Author

You may also like these