Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Pokiaľ Vás baví upratovanie táto ponuka je priamo pre Vás

Prišli ste v živote do bodu kedy ho chcete od základov zmeniť? Alebo už Vás len jednoducho nebaví každodenná rutina, ktorú musíte dennodenne absolvovať a preto to chcete zmeniť? Nemusíte sa báť zmeniť to, máte totiž nespočetne veľa možností, ktoré môžete skúsiť. Jednou z týchto možností by sme Vám chceli ponúknuť aj my! Pokiaľ ste spoľahlivá, poriadkumilovná a šikovná osôbka, tak hľadáme práve Vás. Do našej spoločnosti momentálne hľadám pani na upratovanie Poprad a šancu má skutočne každý. Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s upratovacím servisom a to najlepšie hodnotenie od našich zákazníkov. Dôkazom je práve dlhý zoznam zákazníkov, ktorí sa na nás opakovane obracajú už niekoľko rokov.

upratovanie poprad

V našej ponuke je upratovanie kancelárií a veľkých priestorov ako sú haly a priestory pre hromadné podujatia. Ponúkame aj chemické čistenie podláh či čistenie kobercov a mnoho ďalších úkonov. Pred nástupom do práce si prejdete školením, kde sa dozviete všetko čo budete potrebovať a naučíme Vás ako nepracovať ťažko ale efektívne a dôkladne. Pokiaľ máte cit pre čistotu a ste samostatná, tak je to presne to čo potrebujeme a rozhodne uprednostníme záujemkyne s týmito vlastnosťami. Prvoradá je spokojnosť našich zákazníkov a presne toto pravidlo sa vždy snažíme nasledovať a dodržiavať. Po zaškolení budete môcť naplno pracovať a robiť naďalej dobré meno našej spoločnosti ako aj všetci naši zamestnanci.

upratovanie

Pred každou ponukou práce predchádza obhliadka, ktorú absolvujeme pre to aby sme Vám vedeli poskytnúť cenovú ponuku vzhľadom na úkony, ktoré budeme robiť. Zákazníkom ponúkame profesionálne služby s tými najmodernejšími a najefektívnejšími technológiami. Cenník našich služieb nájdete na našom webe a samozrejme aj bližšie informácie ohľadom práce. Ak máte nejaké doposiaľ nezodpovedané otázky môžete nás kontaktovať a my Vám na všetko ochotne odpovieme a budeme radi ak sa rozhodnete pracovať práve pre nás.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2023 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén