Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Strieborné dámske náušnice pre Vašu krásu

Krása žien a krása šperkov bola už odpradávna jedinečná a neopakovateľná. Šperk znamenal pre ženu odjakživa významný doplnok a ženy ním zvýrazňovali svoju prirodzenú krásu a svoje línie.

Pôvodné prírodné šperky z pradávnych čias striedali mohutné, ťažké a prezdobené šperkovnice obdobia stredoveku a neskorších storočí, kedy bol šperk výsadou dám z urodzených rodov a vyjadroval najmä status ich manželov a príslušnosť k majetnej rodine.

V modernej dobe si žena dokáže vybrať šperk ako doplnok nielen na každodenné nosenie, ale aj na výnimočnú príležitosť a vyjadriť tak potrebu byť pekná a upravená.

green-665392_640

Ponuka strieborne nausnice damske predstavuje dievčatám, dámam ale aj ženám v pokročilom veku široký výber vkusných strieborných náušníc z pravého puncovaného striebra rôznych vzorov, farieb, veľkostí, s kamienkami alebo perličkami.

Žena cíti, čo jej pristane, každá je jedinečná a neopakovateľná a rovnaká je aj ponuka náušníc, takže určite si vyberie každá zákazníčka alebo zákazník, ktorý sa rozhodne venovať dámske strieborné náušnice ako vhodný dar.

Jemnejšie vzory a dezény s drobnými kamienkami so zirkónu alebo farebnými Swarowskeho kryštálmi sú vhodné aj na každý deň, majestátnejšie, viac ozdobené, prípadne visiace alebo veľké kruhové sú vhodným doplnkom k spoločenskému oblečeniu a na slávnostnú príležitosť.

Vkusnou kombináciou sú kvalitné strieborné náušnice s perlami alebo kamienkami doplnené o strieborné retiazky alebo náramky v rovnakom štýle, vtedy stačí jednoduchá farebná kombinácia oblečenia a výsledný efekt je očarujúci.

Striebro je vzácny drahý kov, ktorého výskyt je ojedinelý a jeho ťažba je takisto vzácna. Má vynikajúce vlastnosti na spracovanie, ľahko sa odlieva a precízne, profesionálne zapracovanie do formy strieborného šperku zvýrazní jeho kovovú krásu.

jewel-3990596_640

Perly a striebro sú výnimočná kombinácia, veľmi elegantná a luxusná. Aj preto sú dámske strieborné náušnice s perlami mimoriadne obľúbené.

Moderné prevedenia vo forme strieborných kruhov od najmenších až po výrazné spoločenské dezény sú takisto v ponuke a ich krása je jedinečná.

Dámske strieborné náušnice sú doplnkom, vhodným darčekom alebo veľkou maličkosťou, ktorá vždy poteší.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén