Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Súčasťou senzuálnych masáží sú aj nuru masáže

Chceli by ste vyskúšať senzuálnu masáž magictantra.sk a neviete, ktorú z nich si zvoliť, aby to malo patričný efekt? Mohli by sme vám odporučiť napríklad nuru masáže. Vykonáva sa tak, že vám masérka ponúkne čo najväčšiu plochu svojej pokožky, a je to nielen masáž, ale aj dôkladné maznanie telo na telo. Ste si v tej chvíli masérke bližšie, vlastne najbližšie, ako je to len možné, a tak by ste to tiež mali patrične využiť.

Dlane, predlaktia, lakte – veľmi silné energetické pôsobenie prichádza z ľudských dlaní, je teda celkom logické, že ruky sú pre masáže ideálnym nástrojom. K dlaniam môžete pripojiť aj ďalšie časti paží, najmä lakte, a masáž vás môže neskutočne vzrušovať.

lávové kamene

Bruško – keď vám dievča ponúkne na masáž svoje bruško, je v tom niečo veľmi intímne, vlastne vám odhalí väčšinu svojich orgánov a umožní vám sa k nim priblížiť a pôsobiť na ne aj vašou energetickou aurou.

Zadok – dotyky stehnami a zadkom sú veľmi sexy a môžu vyvolať silnú erotickú túžbu, niektoré masérky ich s obľubou vykonávajú tiež na mužskom zadku, alebo v blízkosti penisu, je to navyše veľmi mäkké tkanivo, ktorého pôsobenie je rozhodne príjemné.

Senzuálna masáž

Poprsie – erotická masáž ženskými prsiami môže vzrušiť aj samotnú masérku, o to potom bude atraktívnejší samotný zážitok, pretože sa vzrušenie prenáša z jedného na druhého. Muži síce nemajú citlivé bradavky na prsiach, ale ženy áno, a s tým treba tiež počítať. Trenie ženskými prsiami je pre mužou príjemné na akejkoľvek časti tela, pretože vie, že sú v priamom kontakte s typickou ženskou erotogénnou zónou.

Nohy a chodidlá – toto je pomerne častý spôsob masáží, plocha chodidiel je väčšia, než plocha dlane, a navyše je tu aj oveľa viac citlivých nervových vlákien, čo je pre masérku príjemnejšie, a tým pádom sa môže na svojho klienta lepšie sústrediť. Chodidlá sú síce možno tak trochu zabúdanou časťou tela, ale v skutočnosti ide o veľmi intímnu oblasť, na ktorej sú zrejmé priame prepojenie na telesné orgány, takže pokiaľ vám ponúkne masérka svoje chodidlo, ponúka tým vlastne seba samého vo svojej celistvosti.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén