Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Svetlo v páse sme tu v minulosti nemali

Lustre, lampy či iné typy svietidiel využívame ešte v mnohých interiéroch, ale vo veľkom nahrádzame halogénové žiarovky v nich, ktoré už nezodpovedajú požiadavkám ekologických a šetrných produktov, v súčasnosti propagovaných v každej oblasti výroby. Dlhá životnosť a nízka spotreba sú však hlavnými prednosťami LED technológie.

Na diaľku sa dá ovládať mnoho spotrebičov

Každý zákazník má možnosť voľby a na výber množstvo produktov najrozličnejších typov, technológií či štandardov alebo luxusných tovarov, no každému z nich by malo záležať hlavne na tom, aby svojím nákupom neprispieval k vytváraniu nebezpečného a nezničiteľného odpadu, ktorého je na planéte už dosť. Výrobcovia sa preto zameriavajú na výrobu produktov, priateľských k nášmu okoliu, nenáročných na spotrebu energie a s dlhou životnosťou. Zažať svetlo patrí ku každodennému rituálu, svetlo si vnášame do izieb a iných priestorov.

LED pásik je súčasťou osvetlení priestorov v netradičných polohách, dokážeme ho nainštalovať do úzkych či nedostupných miest a osvetliť tak napríklad rámy zrkadiel, obrazov, priestory vitrín, pod poličkami a podobne, o umiestnení rozhodujeme sami. Pri správnom výbere typu SMD diód, veľkosti, svetelného toku a farieb môže byť dokonca aj hlavným zdrojom osvetlenia. Skryť ho led pásik Ledprodukt.sk do podhľadov je výborný nápad, bude tak elegantným doplnkom bez toho, aby bol rušivým prvkom daného interiéru.

Farebné svetielkaLED pásikov

Zapínať, vypínať, striedať intenzitu a typ svetla umožňuje diaľkový ovládač. Odtiene bielej farby alebo farebných svetielok si môžete zvoliť prostredníctvom RGB a RGB-W pásikov, umožnia vám mixovať a navoliť rozličné farebné odtiene svetla a ich plynulé prechody, efekt takzvanej farebnej hudby. S inštaláciou sa takisto nenatrápite, lepiaca obojstranná páska bude stačiť na to, aby ste ich zadnou stranou prilepili práve tam, kde chcete, budú osvetľovať aj najtmavší kút miestnosti podľa vašich prianí a momentálnej nálady. A práve tým si LED pásiky získali priazeň zákazníkov.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2023 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén