Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Vernostná klubová karta Big Star Jeans

Mnoho značiek ponúka pre svojich zákazníkov rôzne zaujímavé vernostné programy, prostredníctvom ktorých sa môžu dostať k akciovým cenám, zľavám, zbieraniu bodov alebo množstvu iných benefitov. Väčšina vernostných programov je podmienená registráciou, na základe ktorej vám bude vydaná vernostná karta. Táto karta následne slúži k tomu, aby ste sa ňou pri nákupe vedeli preukázať a uplatniť svoje bonusové body či zľavu. Kým niektoré spoločnosti využívajú na tento účel obyčajné papierové kartičky, kde zbierate napríklad nálepky alebo pečiatky, iné prešli na oveľa modernejší spôsob.

vernostná karta

Najmä veľa módnych značiek a internetových obchodov využíva vernostné karty, ktoré majú pridelené svoje vlastné číslo, čiarový kód, QR kód alebo dokonca aj čip. Týmto spôsobom je vždy možné ľahko identifikovať zákazníka a zistiť jeho počet bodov a iných výhod. Pokiaľ si chcete uplatniť body, väčšinou budete potrebovať práve vaše zákaznícke číslo karty, ale inovácie dovoľujú vernostnú kartu a body uplatniť aj jej priložením alebo naskenovaním spomenutého kódu či čipu.

vernostný program

Ak ste milovníkom a pravidelným zákazníkom módnej značky Big Star Jeans a ešte ste sa nezapojili do ich vernostného programu, určite to zmeňte. Vďaka ich programu pre verných zákazníkov získate vernostnú kartu, ktorú viete následne používať rovnako v predajniach, ako aj v internetovom obchode. BIG STAR premium karta Big Star Jeans je plná zliav na nákupy, špeciálnych akcií a taktiež prostredníctvom nej zbierate body, ktoré získavate z nákupov. Vernostný program BIG STAR premium poskytuje pre svojich zákazníkov množstvo benefitov, vďaka ktorým dokážu značne pri nákupe ušetriť. Pokiaľ by ste o zapojenie sa do tohto vernostného programu mali záujem, môžete o kartu požiadať priamo v niektorej z predajní BIG STAR, ale taktiež ju získate aj vyplnením registračného formulára na ich webovej stránke.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén