Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Život s internetom

Trávite na svojom mobilnom zariadení príliš veľa hodín? Je to pre vás veľmi podstatné? Dokážete sa sústrediť aj na inú prácu, ktorú odkladáte a neviete sa k nej dostať, keďže ste neustále na svojom mobilnom zariadení? Využívate často internet? Musíte si položiť zopár otázok ešte predtým, ako zapnete svoj mobilný telefón. Či neviete ten svoj čas využiť naozaj plnohodnotnejšie. Ostatné veci idú bokom a neviete, kedy sa k nim dostanete. Rozvrhnite si svoj čas primerane, aby ste stíhali byť aj na svojom mobilnom telefóne, ale aby ste stíhali aj navariť, poupratovať alebo vykonať iné činnosti, ktoré potrebujete.

mobilný telefón

Teenageri sú posadnutí svojim mobilným telefón. Trávia na ňom každú sekundu. Píšu si s kamarátmi, pozerajú novinky zo školy, hľadajú pracovné podklady k učeniu, alebo sa len hrajú rôzne hry. Niektorí pomocou mobilného telefónu počúvajú svoju obľúbenú hudbu alebo natáčajú rôzne videá. Práce pomocou internetu na svojom mobilnom telefóne je niekedy toľko, že zabúdate na základné ľudské potreby, potreby v upratovaní alebo v tom, že nechodíte ani poriadne von na prechádzky. Je pre vás mobilný telefón až taký porebný? Uvedomte si jednu vec.

notebook

Mobilný telefón má slúžiť len na volanie alebo smskovanie. Jeho ďalšie možnosti môžete taktiež využívať, no nemali by ste im venovať až takú veľkú pozornosť. Deti začínajú byť na svojich mobilných telefónoch závislé. Nevedia ich ani len pustiť z ruky. Však prečo? Na internete je toho až toľko, rôzne informácie a všetko, čo majú radi, tak nemajú dôvod nebyť práve na internete. Pomocou internetu už aj pozerajú filmy, ktoré vyšli priamo v tomto roku, či počúvajú najnovšie skladby, ktoré len teraz prvýkrát hrali v rádiách. Na internete je všetko dostupné omnoho skôr. Mali by však myslieť na to, že ozajstný život nie je práve na internete.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén