Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Dverné krídla zo skla dokážu s interiérom divy

Sklo už nijako zvlášť nepovažujeme na netradičný materiál, pretože sa stalo súčasťou našich bytov, domov, kancelárskych, obchodných či iných priestorov, v súčasnosti ho je všade takpovediac plno, pretože sa z neho vyrábajú okná, dvere, presklené steny, ale aj celé fasády budov. V akomkoľvek farebnom prevedení či grafickom dizajne je perfektným prvkom na zvýraznenie štýlu.

Sklo je vhodné pre akúkoľvek polohu

Tradičné materiály, z ktorých sa vyrábajú dvere, sa pozvoľna vytrácajú a nahrádzajú ich moderné, napríklad sklo. Má totiž vlastnosti, ktoré nám umožňujú žiť svoj súčasný rýchly život a nemusíme sa trápiť pravidelným ošetrovaním povrchu ako napríklad dreva, ktoré je na udržiavanie náročnejšie. Sklo stačí jednoducho umyť a preleštiť leštiacim prostriedkom. Takto vydrží dlhé roky v pôvodnom stave.

Pri rekonštrukciách, ale aj v novostavbách sú dôležité sklenené dvere Lmmont.sk detaily, ktoré dotvárajú celkový dojem z priestoru. Staré dvere môžeme jednoducho vymeniť za nové krídla, napríklad zo skla, ak chceme, aby prepúšťali svetlo, vyberieme si číre sklo, v opačnom prípade môžeme siahnuť po farebnom, pieskovanom, matnom či graficky upravenom skle, ktoré bude plne funkčné, ale zároveň aj originálnym a estetickým prvkom.

Jednoduchý nápad s perfektným výsledkom

Na výrobu sklenených dverí sa používa sklo bezpečnostné, prípadne lepené a najčastejšie má hrúbku 8 milimetrov. Číre sklo má výhodu, prepúšťa značné množstvo svetla, a preto je veľmi vhodné na použitie aj do menších či tmavších miestností, ktoré dokáže aj trocha opticky zväčšiť. Navyše, ak sa rozhodnete šetriť miesto, veľmi dobrou voľbou sú posuvné krídla dverí, ak ich ešte ozvláštnite vlastným grafickým návrhom, získate nielen praktický, ale aj veľmi jedinečný a originálny kúsok zariadenia.

Množstvo priestorov, kde sa bežne pohybujeme, je zariadených v duchu praktickosti, ale aj s ohľadom na estetickú stránku, aby sa každý návštevník či užívateľ cítil v pohodlí a hlavne bezpečne. A to dokážu splniť aj sklenené dvere, otváravé, posuvné či v obložkovej zárubni.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén