Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Pohoda na terase

Už dlho túžite po krásnej a dokonalej terase pri svojom dome alebo chate? Alebo ste si nedajbože svojpomocne zrekonštruovali krásnu terasu, ktorú si žiaľ po určitom čase už nemôžete dostatočne užívať? Áno veľmi dobre poznáme to zúfalstvo keď sa nám naše dielo pred očami doslova ničí. Plesnivá a popraskané dosky na Vašej terase už neplnia svoj účel. Drevo je mokré a poohýbané. Všeličo sa stáva, aj to že niekedy pochybime. Správnym riešením a veľkým pomocníkom pri výstavbe terasy sú dištančné podložky . Dištančné podložky sú potrebné pokiaľ chcete podlahové drevo terasy ochrániť pred vlhkosťou a plesňami. Dištančné podložky vám pomôžu užívať si vašu terasu po dlhé roky v perfektnom stave.

krásny deň

Quatro fixing vám ponúka riešenie vo forme dištančných podložiek pod terasovu podlahu. Pri výstavbe novej terasy je táto investícia v pomere ceny a kvality minimálna. Dištančné podložky sa kladú medzi terasové dosky a konštrukčné hranoly, čím zabezpečujú plynulé prechádzanie vzduchu a teda samotné odvetrávanie terasových dosiek a taktiež zamedzujú vlhkosti a usádzaniu sa nečistôt. Quadro fixing Vám ponúka viacero druhov dištančných podložiek. Spomeňme si napríklad Terasovú podložku dištančnú QUADRO H ktorá vďaka integrovanému vymedzovaciemu koliku zabezpečí rovnomerný rozostup medzi terasovými doskami.

dokonalá terasa

Samozrejme tieto terasové dištančné podložky zabezpečia udržateľnosť dreva v suchom stave v ktoromkoľvek ročnom období, čo výrazne napomôže dlhej trvácnosti samotnej terasy. Táto terasová podložka tak ako aj ostatné terasové podložky od spoločnosti Quadro fixing sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú odolné voči mrazom a UV žiareniu. Taktiež je táto podložka odolná voči vode a pare. Na quadrofixing.sk nájdete taktiež novinku a tou sú terasové podložky tlmiace. Jedná sa o gumené podložky ktoré sa ukladajú priamo na betón. Táto podložka dokonale tlmí teraz celú podlahu a zároveň izoluje od vlhkosti a chladu. Pri rekonštrukcii svojej terasy sa neváhajte obrátiť na odborníkov a kontaktujte nás, radi vám zodpovieme všetky vaše otázky poprípade poradíme so správnym výberom terasových dištančných podložiek.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén