Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Praktické IBC kontajnery pre Vaše podnikanie

Potrebujete prepraviť, či uskladniť kvapalinu a hľadáte ideálne riešenie? Zakúpte si IBC kontajner od spoločnosti Schoeller Allibert. V ich ponuke nájdete širokú ponuku IBC kontajnerov, takže si všetci nájdu to pravé pre ich podnikanie. Zaujímavý je model CE265 Hybrid, ktorý má využiteľný objem až 1000 litrov. Jeho veľkou výhodou je, že je skladateľný. Je vyrobený z kvalitného materiálu, takže ho môžete skladovať aj v náročnejších podmienkach a nepoškodí sa. Aj keď má model CE265 Hybrid veľký objem, môže s ním jednoducho manipulovať len jeden človek. Extra hygienu obsahu kontajnera zabezpečuje prachový kryt, ktorý je situovaný pri spodnej výpusti.

kvapalina

V súčasnej dobe je dôležité myslieť na životné prostredie, a preto spoločnosť Schoeller Allibert vyrába kontajnery takým spôsobom, aby boli čo najdlhšie používateľné. To zabezpečuje kvalitný materiál použitý na výrobu produktov, ale aj dostupnosť náhradných dielov. Tento proekologický prístup firmy Schoeller Allibert šetrí prírodu, ale aj Váš rozpočet. Zároveň je kontajner plne recyklovateľný. Ak by ste potrebovali skôr menší IBC kontajner, možno Vás zaujme model CL65, ktorého využiteľný objem dosahuje 250 litrov. Taktiež je možné ho poskladať, čím šetrí priestor v sklade, ale aj pri preprave v prázdnom stave.

sklad a parkovisko

Kontajner je konštruovaný v súlade s normami ISO a je využiteľný aj technológiou SmartLink. Čistenie kontajneru je jednoduché, takže používanie tohto modelu je praktické a efektívne po všetkých stránkach. Samozrejme v ponuke nájdete najrôznejšie modely IBC kontajnerov. Stačí si len vybrať, čo Vám bude najviac vyhovovať. Ak ste si našli kontajner, ktorý by ste radi využili, no potrebujete ho napríklad len na určité obdobie, nie je to problém. Môžete využiť službu prenájmu IBC kontajnerov. Pre viac informácií navštívte webovú stránku www.schoellerallibert.com, prípadne sa obráťte na zákaznícky servis, ktorý je dostupný na telefónnom čísle +420 596 790 010.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén