Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Rok džínsov

Džínsy. Milovaný kúsok už celé desaťročia. Ich módna cesta sa začala ešte v minulom storočí populárnymi zvonovými džínsami, ktoré zdobili nohy aj známych spevákov či herečiek. Odvtedy džínsy len naberajú na popularite. V obchodoch sa vystriedalo množstvo strihov a štýlov jeansov, až sme opäť pri starých známych zvonových džínsoch. Zvonové džínsy sú mierne extravagantnejšie a nie každá žena má odvahu si ich v dnešnej dobe obliecť. Stále ich spájame s minulosťou a vnímame ich ako výrazný kúsok oblečenia, ktorý na nás upúta vo veľkej miere.

džínsy

Zvonové džínsy sú však opäť v móde a zachvíľku aj tak zaplnia ulice na ženských postavách. Je len otázkou času, kedy si zvonové džínsy budú kupovať ďalšie a ďalšie ženy. Zvonové džínsy sú klasicky v modrej rifľovine. No niektorý výrobcovia sa s výrobou pohrali a zaujímavé kúsky sú aj v čiernej farbe. Zvonové džínsy sú v tvare zvonu a od kolien ku členkom sa rozširujú. Na trhu môžete nájsť množstvo typov zvonových džínsov. Nadmieru rozšírené, mierne rozšírené ale dokonca aj prestrihnuté. Práve tie sú teraz najväčším hitom. Zvonové džínsy s miernom rozparkom na predu alebo z boku. Takisto, ak sa nebojte experimentovať, zoženiete tiež zvonové džínsy s výšivkou či kamienkami.

džínsy

Ako zvonové džínsy skombinovať?

Pri kombinácii outfitu, ktorého základom sú zvonové džínsy už nič veľké vymýšľať nemusíte. Zvonové džínsy sú samé o sebe výrazný kúsok a strhnú na seba najväčšiu pozornosť. Preto zvyšok outfitu môže byť ladený do neutrálnych farieb a jednoduchých strihov. Takisto to nemusíte preháňať ani s obuvou, doplnkami či kabelkou. Akékoľvek džínsy môžu byť zaujímavý a štýlový prvok oblečenia. Len musíte vedieť, kde moderné a nadčasové džínsy kupovať. Bigstarjeans.sk vám ponúka široké množstvo rôznych strihov džínsov bigstarjeans, ktoré si zamiluje každý. Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk ešte dnes.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén