Rok džínsov

Džínsy. Milovaný kúsok už celé desaťročia. Ich módna cesta sa začala ešte v minulom storočí populárnymi zvonovými džínsami, ktoré zdobili nohy aj známych spevákov či herečiek. Odvtedy džínsy len naberajú na popularite. V obchodoch sa vystriedalo množstvo strihov a štýlov jeansov, až sme opäť pri starých známych zvonových džínsoch. Zvonové džínsy sú mierne extravagantnejšie a nie každá žena má odvahu si ich v dnešnej dobe obliecť. Stále ich spájame s minulosťou a vnímame ich ako výrazný kúsok oblečenia, ktorý na nás upúta vo veľkej miere.

džínsy

Zvonové džínsy sú však opäť v móde a zachvíľku aj tak zaplnia ulice na ženských postavách. Je len otázkou času, kedy si zvonové džínsy budú kupovať ďalšie a ďalšie ženy. Zvonové džínsy sú klasicky v modrej rifľovine. No niektorý výrobcovia sa s výrobou pohrali a zaujímavé kúsky sú aj v čiernej farbe. Zvonové džínsy sú v tvare zvonu a od kolien ku členkom sa rozširujú. Na trhu môžete nájsť množstvo typov zvonových džínsov. Nadmieru rozšírené, mierne rozšírené ale dokonca aj prestrihnuté. Práve tie sú teraz najväčším hitom. Zvonové džínsy s miernom rozparkom na predu alebo z boku. Takisto, ak sa nebojte experimentovať, zoženiete tiež zvonové džínsy s výšivkou či kamienkami.

džínsy

Ako zvonové džínsy skombinovať?

Pri kombinácii outfitu, ktorého základom sú zvonové džínsy už nič veľké vymýšľať nemusíte. Zvonové džínsy sú samé o sebe výrazný kúsok a strhnú na seba najväčšiu pozornosť. Preto zvyšok outfitu môže byť ladený do neutrálnych farieb a jednoduchých strihov. Takisto to nemusíte preháňať ani s obuvou, doplnkami či kabelkou. Akékoľvek džínsy môžu byť zaujímavý a štýlový prvok oblečenia. Len musíte vedieť, kde moderné a nadčasové džínsy kupovať. Bigstarjeans.sk vám ponúka široké množstvo rôznych strihov džínsov bigstarjeans, ktoré si zamiluje každý. Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk ešte dnes.

About the Author

You may also like these