Zdravé spanie

Segum je značka kvality, najlepších matracov, kvalitného spánku a teda aj kvalitného života. Kladieme vysoký dôraz na Vaše zdravie, ktoré sa základne odvíja od kvalitného spánku k čomu je potrebný samozrejme kvalitný matrac. V našej spoločnosti sa zaoberáme výrobkov kvalitných matracov už niekoľko desaťročí, vďaka čomu sme v popredí vo výrobe kvalitných matracov s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Naše matrace sú Vám k dispozícii vo viacerých prevedeniach, no každý je v najvyššej možnej kvalite. V ponuke nájdete matrace sendvičové ale aj pružinové. Jedná sa o dva základné typy matracov ktoré sú rozdelené do podskupín.

krásna spálňa

Pri sendvičových matracoch sa stretnete s rôznymi formami a teda penami použitými v týchto matracoch ako je napríklad Memory pena. Jedná sa o vysoko-elastickú pamäťovú penu, ktorá sa dokonale tvaruje podľa Vášho tela na základe Vašej hmotnosti a telesnej teploty. Táto schopnosť Memory peny vytvorí dokonalú oporu pre Vašu chrbticu.

Pri takzvaných matracoch zo Studenej peny sa stretnete s kvalitným druhom tejto peny vyrobenej bez mechanickej úpravy štruktúry peny takzvanej no crash technológii. To napomáha výrazne predĺžiť životnosť matraca než je to pri obyčajnej studenej pene, čo výrazne napomáha k lepšej tvarovateľnosti a pamäti danej peny. Nájdete tu aj antibakteriálnu skupinu matracov zo studenej peny vo vysokej kvalite dodávanej peny zo Švajčiarska. Ďalšou verziou sendvičových matracov je použitie peny Komfort. Jedná sa o komfortnú penu pri ktorej použitím viacerých rôznych tvrdostí peny dosiahnete kvalitný matrac na prvý dojem tvrdší no kvalitnejší a s dlhšou životnosťou.

kvalitný materiál

Pri pružinových matracoch sa môžete stretnúť s pojmom pružinové matrace a taštičkové matrace. Pri pružinových matracoch je Vám vďaka pružinám dosahuje ortopedický efekt. Matrace s pružinami Bonell sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Pri taštičkových matracoch je známe že sú najvhodnejším typom matracov pre Váš zdravý spánok. Tieto pružiny sú každá samostatne ukrytá v textilných obaloch čím sú každá nezávislá od seba a to umožňuje kvalitné prispôsobenie sa telu. Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek verziu matracov, vedzte, že zdravý spánok je základom zdravého života.

About the Author

You may also like these

No Related Post