Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Zdravé spanie

Segum je značka kvality, najlepších matracov, kvalitného spánku a teda aj kvalitného života. Kladieme vysoký dôraz na Vaše zdravie, ktoré sa základne odvíja od kvalitného spánku k čomu je potrebný samozrejme kvalitný matrac. V našej spoločnosti sa zaoberáme výrobkov kvalitných matracov už niekoľko desaťročí, vďaka čomu sme v popredí vo výrobe kvalitných matracov s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Naše matrace sú Vám k dispozícii vo viacerých prevedeniach, no každý je v najvyššej možnej kvalite. V ponuke nájdete matrace sendvičové ale aj pružinové. Jedná sa o dva základné typy matracov ktoré sú rozdelené do podskupín.

krásna spálňa

Pri sendvičových matracoch sa stretnete s rôznymi formami a teda penami použitými v týchto matracoch ako je napríklad Memory pena. Jedná sa o vysoko-elastickú pamäťovú penu, ktorá sa dokonale tvaruje podľa Vášho tela na základe Vašej hmotnosti a telesnej teploty. Táto schopnosť Memory peny vytvorí dokonalú oporu pre Vašu chrbticu.

Pri takzvaných matracoch zo Studenej peny sa stretnete s kvalitným druhom tejto peny vyrobenej bez mechanickej úpravy štruktúry peny takzvanej no crash technológii. To napomáha výrazne predĺžiť životnosť matraca než je to pri obyčajnej studenej pene, čo výrazne napomáha k lepšej tvarovateľnosti a pamäti danej peny. Nájdete tu aj antibakteriálnu skupinu matracov zo studenej peny vo vysokej kvalite dodávanej peny zo Švajčiarska. Ďalšou verziou sendvičových matracov je použitie peny Komfort. Jedná sa o komfortnú penu pri ktorej použitím viacerých rôznych tvrdostí peny dosiahnete kvalitný matrac na prvý dojem tvrdší no kvalitnejší a s dlhšou životnosťou.

kvalitný materiál

Pri pružinových matracoch sa môžete stretnúť s pojmom pružinové matrace a taštičkové matrace. Pri pružinových matracoch je Vám vďaka pružinám dosahuje ortopedický efekt. Matrace s pružinami Bonell sa vyznačujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Pri taštičkových matracoch je známe že sú najvhodnejším typom matracov pre Váš zdravý spánok. Tieto pružiny sú každá samostatne ukrytá v textilných obaloch čím sú každá nezávislá od seba a to umožňuje kvalitné prispôsobenie sa telu. Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek verziu matracov, vedzte, že zdravý spánok je základom zdravého života.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén