Tasky Tomi

Čo robiť, keď cesto nekysne, ako odstrániť fľaky od červeného vína? Je lepší prášok alebo gél? S našim webovým magazínom, vás už nezastihne nepripravených.

Vyhledává iné

Mam priateľa 5 rokov a konečne som sa odsťahovala k nemu cca 100km. Skončila som v práci, všetko som opustila. Po mesiaci spolužitia som zistila že si píše s inými sex privat Privatportal.sk cez správy a to nehovorím o fotkách a videách. Keď na túto tému zavediem rozhovor tak mi tvrdí zo nič také nerobí a ak som mu napichla telefón, tak sa môžem zobrať a vrátiť sa odkiaľ som prišla. Doma všetko funguje je mily, pozorne, len občas je až veľmi na mobile. Stále premýšľam či to vzdať alebo sa snažiť to zachrániť aj keď viem zo to musí chcieť aj on. A trápi ma to, nahlodáva ma to. A hlavne ma bolí to, čo som našla v jeho telefóne a fakt sa mi to nepáči.

s

Odvtedy si prídem ako menejcenná, ako piate kolo pri vozidle a aby som pravdu povedala, tak mi z toho vôbec nie je dobre. Myslela som si, že sa napríklad prizná a sľúbi, že už to nikdy neurobí, ale on zatĺka čo sa dá a ja už neviem, čo s tým. Príde mi, že pre neho nie som dôležitá. Keby som bola, tak by mi predsa povedal pravdu a ospravedlnil sa, lenže to on neurobil. V posledných mesiacoch bol aj taký odtiahnutý a keď som sa ho snažila dotknúť, tak ma absolútne odmietal a mne to prišlo čím ďalej tým divnejšie.

s

Stále neviem, čo si o tom mám myslieť, či má vôbec náš vzťah ešte nejakú budúcnosť alebo to absolútne nemá žiadny zmysel. Bojím sa toho, čo bude ďalej, či ma napríklad natajno nepodvádza. To už by som asi neprežila a prišla by som si ponížená ešte viac, než doteraz. A zase by som bola nešťastná, utrápená a zlomená… Na začiatku vzťahu to bolo úžasné a všetko boli super, milovali sme sa pokojne trikrát denne a mne to takto vyhovovalo. Teraz máme sex raz za dva mesiace a mne to už začína vadiť. Keď sa ho na to spýtam, tak robí, že to nepočuje a zametá to pod koberec a práve preto ho pomaly, ale iste začínam pomaly podozrievať z toho, že ma podvádza a som na neho tentoraz naozaj naštvaná.

Příští u příspěvku

Předešlý u příspěvku

© 2024 Tasky Tomi

Šablona od Anders Norén